Autoryzowany serwis

Jakość
Grupa Wieczorek to profesjonalny, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów wszystkich marek, w którym pracują tylko najlepsi w swoim fachu. Już wiele lat zajmujemy się serwisowaniem samochodów, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i wypracować skuteczne zasady funkcjonowania.

assistance_renault_wieczorek

Renault Wieczorek – Assistance

Oddając samochód w nasze ręce, Klienci mogą być pewni, że zajmie się nimi kompetentny zespół gotowy na każde wyzwanie. Naszym Klientom oferujemy usługę Door to Door – odbieramy samochód ze wskazanego miejsca, a po wykonanej naprawie odstawiamy pod ten sam adres.

Doświadczenie
Wieloletnia praca z samochodami marki Renault i Dacia umożliwia nam dobór najkorzystniejszych rozwiązań, a co za tym idzie osiąganie najlepszych rezultatów. Nasza oferta serwisowa jest dobrze przemyślana, dlatego ceny są korzystne, a jakość na najwyższym poziomie. Te czynniki składają się na pełną satysfakcję Klientów.

Atrakcyjne położenie
Naszym atutem jest także korzystne położenie. Nasz salon znajduje się w Tarnowskich Górach, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 11 Katowice-Poznań. Znajdujemy się w konurbacji górnośląskiej, na którą składa się 19 połączonych ze sobą miast województwa Śląskiego. Sprawia to, że przemieszczanie się między nimi jest szybkie, sprawne i wszędzie jest blisko.

Przeprowadzamy m.in. przeglądy okresowe, naprawy mechaniczne, przeglądy zakupowe, diagnostykę komputerową, naprawę skrzyń i silników, wymianę oleju silnikowego, naprawy układu kierowniczego, wymianę żarówek, serwis klimatyzacji, naprawy blacharsko-lakiernicze.