Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe
W naszej szerokie ofercie usług znalazło się także miejsce dla naprawy powypadkowej samochodów. Już od wielu lat zajmujemy się serwisowaniem samochodów, oferujemy usługi blacharsko-lakiernicze. Oddając samochód w nasze ręce możesz być pewny doskonałych efektów. Korzystając z nowoczesnej infrastruktury jesteśmy w stanie zadbać o każdy detal. Nasza oferta powstała, by naprawy powypadkowe nigdy więcej nie przysparzały problemów i zmartwień. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami, my zadbamy o wszystkie formalności. Podczas gdy my będziemy naprawiać Twój samochód, Ty możesz skupić się na swoich obowiązkach korzystając z samochodu zastępczego.

Renault Wieczorek

Renault Wieczorek – Kompleksowe naprawy powypadkowe

Naprawy bezgotówkowe
Wiemy ile nerwów i stresu związanych jest z wypadkiem samochodowym. Aby w tym trudnym czasie ułatwić życie naszym Klientom, realizujemy także naprawy bezgotówkowe. To na nas spoczywa obowiązek nawiązania kontaktów z ubezpieczalnią (współpracujemy z PZU oraz Allianz) i załatwienia wszystkich formalności. Cała procedura odbywa się szybko i bez przeszkód, poczynając od holowania samochodu z miejsca wypadku, a kończąc na odbiorze naprawionego samochodu z warsztatu. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić cenny czas Klientów.

Samochód zastępczy na czas naprawy
Aby w pełni zadbać o komfort Klienta, udostępniamy samochód zastępczy na czas naprawy. Wszystkie samochody są w pełni sprawne i przygotowane do użytkowania w każdych warunkach. Wystarczy odebrać auto zastępcze i w czasie gdy samochód będzie znajdował się w naprawie, cieszyć się swobodą, a wszystkie formalności i obowiązki pozostawić na naszych barkach.