Wynajem samochodów

Centrum wynajmu samochodów
Wynajem samochodów w Grupie Wieczorek to gwarancja zadowolenia i profesjonalnej obsługi. Nasza oferta obejmuje wynajem samochodów osobowych, busów i samochodów dostawczych. Jesteśmy po to by ułatwić Ci życie, a nie je utrudniać, dlatego dokonaliśmy wszelkich starań by procedura wynajmu była szybka, sprawna i przebiegała bez żadnych zakłóceń. W branży motoryzacyjnej jesteśmy od lat, co pozwoliło nam zebrać doświadczenie niezbędne do przewidywania potrzeb naszych Klientów. Zasady wynajmu są proste, nie ma żadnych haczyków. Naszą działalność opieramy na zaufaniu Klientów, dlatego oferujemy korzystne warunki umowy.

wynajem_samochodow

Centrum wynajmu samochodów Renault Wieczorek

Grupa Wieczorek – gwarancja najwyższej jakości
Korzenie naszej firmy, od swych początków zajmującej się mechaniką samochodową, gwarantują dbałość o każdy detal i doskonałą jakość całej floty samochodów przeznaczonych do wynajmu. Stale inwestujemy w nowe pojazdy, natomiast te, które służą w naszej firmie już od jakiegoś czasu przechodzą regularne przeglądy. Do dyspozycji Klientów oddajemy wszystkie segmenty samochodów osobowych, dostawczych oraz pojazdy specjalistyczne – pojazd do nauki jazdy, samochody ciężarowe Renault Master typu chłodnia oraz busy 9-osobowe Renault Grand Trafic z 2 oddzielnie regulowanymi klimatyzacjami. W sumie ponad 30 samochodów wszystkich segmentów. Dzięki naszemu zaangażowaniu każdy z nich jest w 100% sprawny i gotowy by służyć naszym Klientom.

Dlaczego my?
Naszą dewizą jest szacunek do Klienta i dbałość o jego komfort. Aby maksymalnie ułatwić życie osobom wynajmującym samochody w naszym salonie, stworzyliśmy możliwość dostarczenia samochodu pod wskazany adres. Minimum formalności, niezawodność i atrakcyjne warunki umowy – to nasze główne atuty.