Ubezpieczenia

Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych przy współpracy z największymi i rzetelnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi gwarantuje atrakcyjną ofertę dobraną do spersonalizowanych potrzeb. Specjalista działu ubezpieczeń przekazuje najkorzystniejsze propozycje dla nowych i używanych samochodów wszystkich marek. W gamie produktów mamy również ubezpieczenia finansowania, ubezpieczenia majątkowe oraz turystyczne.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza podstawowymi danymi teleinformatycznymi, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu doprecyzowania i przygotowania oferty.

  *Imię i nazwisko (wymagane)

  *Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  *Pozostawiasz nam swoje dane teleinformatyczne poprzez formularz stanowiący prośbę o kontakt i przedstawienie oferty ze strony Autoryzowanego Dilera Renault. W ten sposób podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne aby diler mógł się z Tobą skontaktować. W związku z prośbą o kontakt i przekazanymi danymi, P.W. Wieczorek sp. z o.o., 42-680 Tarnowskie Góry, ul. Zagórska 141 jest administratorem Twoich danych osobowych.